Слово від засновників

Засновники Свого Магазину

«Свій Магазин» пропонує вам сучасні мотиви української моди. Нові і, без сумніву, колоритні.

Кажуть, ідеї треба реалізовувати швидко, спонтанно, миттєво. Це не про нас. Ідея створити свій магазин, який би став «своїм» для кожного покупця виникла ще рік тому. Але зреалізувалася лише зараз. Однак ми не шкодуємо. Саме цього часу було достатньо, щоб відкинути сумніви і відкрити магазин, який пропонує вам унікальні речі за доступною ціною.
Час диктує свою моду і ми радіємо тому, що не лише Україна, а й усе, що має марку «українське», прогриміло на весь світ доброю славою і стало таким, що задає тренд.

Ми поставили собі за ціль продовжувати популяризувати українське і тому обов’язковим елементом серед наших товарів є і будуть вишиванки. У нас ви знайдете чоловічіжіночі вишиванки та вишиті сукнідитячі вишиванки з унікальними орнаментами та з інформацією про кожен вишитий на них символ.

Різного стилю жіночий одяг, сумки та рюкзаки, теплі шкарпеткиавторські прикраси та різноманітні аксесуари, сувеніри – асортимент завжди поповнюватиметься новими товарами. Тому слідкуйте за новинами магазину.

Радо вітаємо вас на сайті «Свій Магазин». Знайте, що тут ви однозначно Свій.

Вдалого шопінгу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *